website design templates

Veri güvenliği

VERİ GÜVENLİĞİ
SERVİS PLANLA Programımızla gerek teknik yapı anlamında gerekse güvenlik altyapısı ile en yüksek seviyede sistem güvenliğini sağlamaktayız.
Uluslararası standartlarda data iletişimi, bilginin uygun güvenlik koşullarında sağlanması için gerekli tedbirler alınmıştır. Program üzerinden müşterilerimize kesintisiz hizmeti sağlarken, değişen şartlara göre güvenlik politikalarımızı da gözden geçirmekteyiz.
SSL
SERVİS PLANLA sunucularımızda kullanılan SSL teknolojisi, müşterilerimiz ile sistem arasındaki verilerin şifrelenerek güvenli şekilde transferidir.
Kullanıcı Erişimi
Sizin tarafınızdan kullanıcı olarak davet edilmediği sürece, kimsenin firma hesabınıza erişimi sağlanmaz. Sadece, teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, hesabınız içinden vereceğiniz izin üzerine yetkilendirilmiş SERVİS PLANLA personeli destek amacıyla verinize ulaşır.
Kullanıcı Şifreleri
Kullanıcıların güçlü şifre yaratması beklenmektedir ve yarattıkları şifrelerin gizliliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur. Çoklu sayıda yanlış giriş yapılması durumunda kullanıcı hesabı bloke edilir. Uzun süre açık kalan oturumlar otomatik olarak kapatılır.

Fiziksel Güvenlik, Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarı
Veri depolama ve yedekleme ile sunucuların güvenlik ve konfigürasyon hizmetleri için Limonhost(Limon Yazılım ve Bilişim Danışmanlık Ltd.Şti.) ile çalışıyoruz.;

Veri Paylaşımı
Veri gizliliğini kullanıcı sözleşmemiz çerçevesinde korumayı taahhüt ediyoruz. Kullanıcılarımıza, iş ortaklarımızla birlikte katma değerli hizmetler sunuyoruz. Bu konuların dışında, verilerinizi hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşmıyoruz.

Veri Yedeklemesi
Olası teknik problemlere karşı verileriniz günlük olarak yedeklenir ve her bir yedek 2 hafta süreyle saklanır.
Verileriniz SERVİS PLANLA ile daha güvende
SERVİS PLANLA ile verileriniz bilgisayarınızda depolanmaz. Böylece bilgisayarınızın bozulması, çalınması veya kaybolması durumunda, verileriniz tamamen güvende kalır.
Verilerinizi şirket içinde ya da dışında herhangi bir kişi ile paylaşmanız gereken durumlarda, e-posta ya da USB ile göndermek yerine, verilerinizi paylaşmak istediğiniz kişileri kullanıcı olarak atayarak verilerinize çok daha güvenli erişim sağlayabilirsiniz.
Verilerinizin Güvenliği için:
1. Kimsenin tahmin edemeyeceği şifre belirleyin
2. Şifrenizi kimse ile paylaşmayın
3. Şifrenizi herhangi bir kağıda yazarak ortada bırakmayın.
4. Tarayıcınızı güncelleyin
5. Sadece https://app.servisplanla.com adresinden giriş yaptığınıza emin olun.